یکشنبه, 02 مهر 1396

بسته آموزشی سبک زندگی دانشجویی ویژه سال اولی ها منتشر شد

دانشجو
شناسهٔ خبر: 2431903 
دومین بسته آموزشی از سوی مرکز آموزش‌های مجازی دانشگاهیان با عنوان «دوره آموزشی سال اولی ها»، توسط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، پس از استقبال گسترده دانشجویان از اولین بسته آموزشی مرکز آموزش های مجازی دانشگاهیان با عنوان ضیافت اندیشه، دومین بسته آموزشی این مرکز تحت عنوان «دوره آموزشی سال اولی ها» در قالب 2 عنوان درسی و 7 جلسه  مخصوص دانشجویان جدید الورود دانشگاهها سال تحصیلی 93-94 در نظر گرفته شده است.

در اولین درس این مجموعه که با عنوان « سبک زندگی دانشجویی » ارئه می شود، موضوعاتی همچون، وظایف و هویت دانشجوی جوان، سردرگمی دانشجویان در ماه‌های اول ورود به دانشگاه، بحران‌های روحی و افت تحصیلی دانشجویان جدیدالورود، آشنایی با مدیریت ارتباطات انسانی و تعاملات مختلف در دانشگاه‌ها و... ارائه می شود.

این عنوان آموزشی در 4 جلسه، که در هر جلسه فراگیر با بسته هایی که برای هر دوره در نظر گرفته شده است، از پیش مطالعه و محتوای آموزشی تا تمرین و خودآزمایی و خلاصه نویسی، در انتها دوره آموزشی خود با کسب گواهینامه معتبر به پایان می رساند.

اما در بخش دوم این دوره که با عنوان « آنچه یک ترم اولی باید بداند » منتشر شده است، موضوعات همچون، مهارتهای لازم جهت دستیابی به موفقیت تحصیلی یک دانشجو، مهارت برنامه ریزی، مهارت هدف گذاری، مهارت رضایت از زندگی دانشجوئی و مهارت مثبت اندیشی  در نظر گرفته شده است.

در این 2 بسته ارائه شده، فراگیر در طول دوره به سوالات اساسی خود درباره دانشگاه، وظایف دانشجویی، ویژگی یک دانشجوی موفق، نکات لازم برای ورود به دانشگاه و... پس از طی دوره پاسخ داده می شود که این محتوا به صورت پیش مطالعه آن جلسه ارائه می شود.

تمام دروس ارائه شده این دوره توسط استاتید برجسته کشوری همچون دکتر محمود انوشه، عبدالرضا کردی و امیرحسین بانکی پور فرد ارائه می شود که به دلیل استفاده از نرم افزارهای چند رسانه ای که در این دروس ارائه شده فراگیر در تمام دوره آموزشی، با محیطی جذاب و بدون خستگی دوره را به پایان می برد.

دانشجویان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی مرکز آموزش‌های مجازی دانشگاهیان به آدرس http://un.nahad.ir ضمن ثبت‌نام و تکمیل اطلاعات و دریافت نام کاربری و رمز عبور نسبت به مطالعه و گذراندن سرفصل‌های آموزشی مربوط به این طرح اقدام کنند

حاضرين در سايت

ما 60 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم